Allahindlus!

Mi Electric Scooter Pro 2

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 179.97

550.00 499.00

Tohutu üliturvaline liitiumaku. See võimaldab teil ühe laadimisega läbida kuni 45 km.

Liitiumaku 474 Wh mahutavusega on uus vastupidavuse mõõde, millel on terve rida turvaelemente. Roller saavutab maksimaalse kiiruse 25 km / h kiiresti ja täislaetuna võimaldab see läbida kuni 45 kilomeetrit distantsi!

Uue põlvkonna energia taaskasutamise süsteem. Mi Electric Scooter Pro 2 muudab kineetilise energia arukalt elektriks, parandades veelgi aku kasutusaega.

Kineetilise energia taastamise süsteem (KERS) on täielikult uuendatud, muutes muundamise efektiivsuse palju tõhusamaks. KERS taastab kineetilise energia iga pidurdamise ja allamäge sõitmise ajal ilma täiendava kiirendamiseta ja muundab selle kasulikuks elektriks, seda kõike suurema tööulatuse saavutamiseks. Energiatagastuse efektiivsust saab reguleerida mugava Mi Home rakenduse abil.

3 sekundiga kokku.

Rolleri kokkuklappimine võtab vaid 3 sekundit. Kokkupanduna tõukeratas on kompaktne ja võtab vähem ruumi, nii et saate selle lihtsalt pakiruumi mahutada. Kere on valmistatud madala tihedusega, ülitugevast alumiiniumisulamist, mida kasutatakse lennundustööstuses. Maksimaalne koormus kuni 100 kg. Mi Electric Scooter Pro netomassiga 14,2 kg on nii kerge kui ka vastupidav.

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värskendatud Mi tõukerattal on sujuvam struktuur, milles iga detail lisab kasutamisele mugavust ja ergonoomikat. Tugevam, kokkupandav konstruktsioon, pikem rool ja õhkrehvid.