Xiaomi 70mai Pro plus 140 degree

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 29.00

87.00

Ekraan: 2″ LCD
Resolutsioon: 2560 x 1944
Videosalvestuse resolutsioon: 2592 × 1944
Mälukaardilugeja: micro SD
GPS: Jah
Sensor: Sony IMX335
Eriomadused: 2-tuumalise Hi3556 V200 kiibiga sensor, ADAS süsteem
Vaatenurk: 140°

Laost otsas

Tootekood: K24813 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tipptasemel pildikvaliteet tänu 1944p lahutusvõimele

2592×1944p lahutusvõime tähendab, et 70mai Pro autokaamera pildikvaliteet on ülimalt terav ja selge nii tumedas kui ka eredas valguses.

Kaunid kaadrid nii päeval kui öösel

Tänu f1.8 avale ja kuue klaasiga varustatud objektiivile, suudab kaamera tagada tõetruud ja teravad kaadrid ka ööpimeduses salvestades.

5-megapiksline Sony sensor ja kahetuumaline HiSilicon protsessor

Kaamera on varustatud tundliku Sony IMX335 sensori ja võimsa H i3556 V100 protsessoriga, mis tagab erakordselt kvaliteetse salvestuskogemuse.

Erinevad juhiabisüsteemid*

Kaamera on varustatud ka reahoidmise abisüsteemi ning kokkupõrget ennetava hoiatusega, mis muudavad auto juhtimise ohutumaks ning abistavad juhte kriitilistes olukordades. *Funktsioonid töötavad vaid koos juurdeostetava GPS-mooduliga.

24h parkimisrežiim

Tänu integreeritud G-Sensorile hakkab autokaamera automaatselt salvestama, kui toimub kokkupõrge vms ka siis, kui Sinu auto on pargitud. Lisaks tuletab kaamera Sulle ka autosse istudes meelde jäädvustatud videot vaadata.

Praktiline rakendus ja integreeritud WiFi

Naudi fotosid ning reaalajas videopilti jälgimist ja varem salvestatud videode vaatamist. Kõike tänu integreeritud WiFile, mis võimaldab kaamera ühendada praktilise rakendusega, kus näed mugavalt kõiki salvestatud videosid ja tehtud pilte. Toetab nii iOS kui Android seadmeid.

Hääljuhtimine*

Tänu käed-vabad hääljuhtimisele saad alati turvaliselt auto juhtimisele keskenduda. 70mai autokaamerat on võimalik hääle abil juhtida – lihtsalt anna kaamerale käsklus. Niiviisi on hääljuhtimise abil võimalik teha pilti, salvestada videot, valida kas häälega või hääletu videosalvestust ning lülitada WiFi sisse või välja. *Toimib vaid inglise keeles.

Selged kaadrid ka udus

Kaamera on varustatud tehnoloogiaga, mis on võimeline eemaldama moonutusi ning seeläbi parandama uduste kaadrite kvaliteeti.

WDR

WDR tehnoloogia aitab reguleerida säritust ning võimaldab kaameral kinni püüda detailsed kaadrid nii hämaras kui ka eredas valguses. Tänu sellele on kaamera valgusjõulisem ning toob Sinuni erksamad pildid ja kaadrid.

Tagasihoidlik disain

Kaameral on kompaktne ja tagasihoidlik disain, mis sobitub ideaalselt Sinu auto interjööriga ning peitub tahavaatepeegli taha.

Aegvõttega salvestus

Ruumi kokkuhoidmiseks salvestab kaamera pargitult 1 kaadri sekundis ning jätkab normaalset salvestust liikumise tuvastamisel.

Tsükliline videosalvestus

70mai autokaamera toetab microSD mälukaarte. Tänu tsüklilisele videosalvestusele ei pea Sa mõtlema vanade videote kustutamise peale, et mälukaardil ikka alati ruumi oleks, kuna kaamera salvestab automaatsel vanad failid üle. Kaamera toetab 8–64 GB microSD kaarte.