Xiaomi Mi Smart Home Sensor Set

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 35.00

105.00

Intelligentne nutikodu komplekt.

Juhtige kogu maja otse nutitelefonist: automatiseeritud tuled ja nutiseadmed.

Sisaldab akna-, ukse- ja liikumisandureid.

Mugav Mi Home rakendus

Laost otsas

Tootekood: K22113 Kategooria:

Kirjeldus

Mi Smart Sensor Set – intelligentne komplekt, mis muudab teie kodu.

Intelligentsete andurite komplekt tagab teie kodus täiesti uue automaatika taseme. Saate anduri näitude põhjal määrata, millal teie seadmed peavad olema aktiivsed ja millised funktsioonid aktiveeritud. Kõik funktsioonid ja automatiseeritud toimingud on konfigureeritavad otse Mi Home rakenduse.

Kui komplekt on installitud, ühendatakse teised teie kontol olevad Xiaomi tooted Mi Smart Sensor Set’iga ja saate neid seadmeid rakendusest vabalt konfigureerida. Tuled süttivad möödaminnes, Purifieri õhupuhastid hakkavad tööle, kui uks on suletud jne. Võimalusi on lõputult.

Komplekt sisaldab andureid, mis ühendatakse keskseadmega Zigbee kaudu. Lisaks keskseadmele on komplektis veel 2 akna- ja ukseandurit, 2 liikumisandurit ja üks juhtmevaba lüliti. Keskseade on ühendatud pistikupessa ja toimib teiste andurite näitude vastuvõtjana. Keskseade ühendub otse ruuteriga WiFi kaudu. Sellel on ka integreeritud LED-valgustus 16 miljonis värvitoonis ja mugav äratuskell.

Mi Smart liikumisandurid on kompaksed ja väikeste mõõtmetega diskreetseks paigutamiseks. Nad tuvastavad inimeste ja loomade liikumise. Ja alarm hakkab tööle, kui keegi siseneb tuppa, kui teid seal pole. Samuti lülitavad nad automaatselt sisse või välja nutiseadmed, kui keegi möödub.

Liikumis tuvastus raadius: kuni 7 m

Võttenurk: ≈170°

Reageerimisaeg: 15 ms

Aku tüüp: CR2450 Mõõdud: 150 × 100 × 50 mm

Kaal: 100 g

Mi Smart akna ja ukse andurite paigaldamiseks ei ole vaja tööriistu. Aknaandur aktiveerib häire, kui keegi akna avab. Ukseandur lülitab nutiseadmed automaatselt sisse ja välja, kui keegi tuppa siseneb.

Vahemaa: 22 m

Reageerimisaeg: 15 ms

Aku tüüp: CR1632

Kaal: 14 g

Mi Smart juhtmevaba lüliti aitab teil valitud seadet või kõiki seadmeid juhtida ja muudab teie nutikodu veelgi mugavamaks. Sellel on kompaktne ja lame disain ning see võimaldab kõigi Smart seadmete sulgemiseks kasutada vaid ühte nuppu.

Reageerimisaeg: 15 ms

Aku tüüp: CR2032

Kaal: 100 g